KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327258

nr 1632 7258

Arnold Lindblom

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, "Ovädersmoln". Signerad, daterad -78. Olja på duk, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x42

Arnold Lindblom, svensk bildkonstnär född på Gotland 1930.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:56:18

15/7 17:18:59 1      Vinnande bud
15/7 17:28:07 1      justering av budtak

Arnold Lindblom

Läs mer om Arnold Lindblom