KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327258
nr 1632 7258
Arnold Lindblom
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, "Ovädersmoln". Signerad, daterad -78. Olja på duk, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x42
Arnold Lindblom, svensk bildkonstnär född på Gotland 1930.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:56:18
15/7 17:18:59
15/7 17:28:07
Arnold Lindblom
Läs mer om Arnold Lindblom